Windows Server Technický Konzultant - Globálny IT Líder

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, jedného z IT lídrov na svetovom trhu hľadáme medzi tím technických architektov a konzultantov posilu pre Wintel riešenia globálneho charakteru.

Úspešný kandidát na tejto pozícii:
- Implementuje technické riešenia pre klientov v súlade s dohodnutým dizajnom a odovzdá oddeleniu prevádzky
- Dodáva technický dizajn pre enterprise riešenia
- Pretvára High-Level návrhy do technických riešení
- Pretvára biznis požiadavky na technické požiadaky v súlade so štandardami organizácie
- Vedie menšie a väčšie projekty pod vedením technického projektového manažéra a v spojení zo zástupcom zákazníka
- Zastrešuje technickú časť riešenia v prípade integrácií a migrácií

- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- Možnosť osobnostného a profesionálneho rastu
- Home-office
- Dovolenka navyše
- Preplatená PN nad rámec zákon
- Iné finančné a nefinančné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Pokročilá skúsenosť s Windows Server a virtualizačnými technológiami Hyper-V alebo VMWare
- Skúsenosť s Active Directory a jeho migráciou
- Skúsenosť s backup a storage riešeniami - SAN, NAS
- High Availability riešenia - MS Cluster, VMWare HA

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2588370  Dátum zverejnenia: 1.6.2016