Servisný technik pre klimatizácie a chladenie

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Žilinský kraj
Termín nástupu
01.06.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, nadnárodnú spoločnosť so sídlom v Prahe, hľadáme skúseného servisného technika so zameraním na klimatizácie a chladiace zariadenia. Hľadáme kandidáta, ktorý má na danej pozícii aspoň 5 ročné skúsenosti a podporil by tím svojimi seniorskými radami a odbornosťou.

Náplň práce:

• Poskytovanie autorizovaného servisu pre významných zákazníkov (kancelárske budovy, veľké výrobné podniky, potravinárstvo, priemysel atď...)
• Servisné práce na chladiacich zariadeniach typu YORK, Sabroe, Frick, Stahl, Gram
• Preventívne servisné prehliadky
• Identifikácia chýb, opravy, generálne opravy, retrofity zariadení
• Predávanie znalostí kolegom v tíme

Ponúkame:
• Mobilný telefón, notebook, služobný automobil i na súkromné účely
• Stravné lístky, dodatkové poistenia hradené zamestnávateľom
• Práca pre nadnárodnú spoločnosť, v menšom tíme
• Nástup možný ihneď alebo po dohode
• Homeoffice+ výjazdy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

• SOU/SŠ v obore elektro alebo v oblasti chladiacej a klimatizačnej techniky
• Prax v obore – inštalácie malých klimatizácií, servis stredných a veľkých zariadení
• Vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič, chuť cestovať (prevažne medzi ZA – MT - BB)
• Oprávnenie podľa § 21 vyhlášky 508/2009 Z.z.
• Oprávnenie na prácu s čpavkom vítané (ale nie je podmienkou)
• Počítačová gramotnosť
• Znalosť AJ výhodou
• Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť – hľadáme skutočne seniorného kandidáta, ktorý bude schopný viesť a trénovať ostatných kolegov
• Orientácia na zákazníka
• Schopnosť tímovej práce
• Ochota učiť sa

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2578552  Dátum zverejnenia: 25.5.2016