Metalurg

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Banskobystrický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem rozvíjať svoje skúsenosti v oblasti strojárskych technológií? Je tu zaujímavá pracovná príležitosť v nadnárodnej spoločnosti na pozícii Technik kvality - Laborant.
Vašou úlohou bude:
- vytváranie 3D meracích programov
- obsluha 3D meracích zariadení
- laboratórne skúsenosti
- skúsenosti s materiálovou analýzou
- vypracovávanie a overenie spôsobilosti procesov, meradiel, strojov a zariadení
- vypracovávanie a kompletizácia sprievodných dokumentov vzorovania
- práca s PC - programom "Evidencia meradiel 1.1"
- spravovanie skúšobných a meracích zariadení (kalibrácie, nastavovanie, servis, jednoduché opravy) a s tým spojená komunikácia s externými skúšobňami a laboratóriami
- vytypovanie a objednávanie nových meradiel a súčastí meracích zostáv
- spolupráca pri návrhu nových meracích systémov a pomôcok s konštrukciou

Ponúkame:
- prácu v stabilnej spoločnosti
- 13. a 14. plat
- sociálny program

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient je dynamická, rozvíjajúca sa s spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo - technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- čítanie výkresovej dokumentácie
- práca v metalurgii
- analytické myslenie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2576361  Dátum zverejnenia: 26.6.2016