Skladník pre priemyselný park Kechnec.

Talent Solutions - ADECCO

Priemyselný park Kechnec, Košický kraj, Košice, okres Trebišov
Termín nástupu
01.06.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou elektrokomponentov do automobilov. Miesto výkonu práce je v priemyselnom parku Kechnec (doprava zabezpečená formou SAD na každú zmenu a zo zmeny).

Bez ubytovania.

PRACOVNÁ NÁPLŇ:
- miesto vykonu práce v Kechneci,
- prebaľovanie a označovanie prijatého materiálu,
- zásobovanie výroby materiálom a komponentmi podľa výrobných plánov,
- plnenie stanovených úloh podľa pokynov nadriadeného,
- manipulácia so skladovými zásobami a evidencia skladových zásob,
- práca na VZV.

ZMENOVOSŤ:
- 8hodinová pracovná doba,
- 4 zmenka (2dni ranná, 2 dni poobedná, 2 dni nočná, 2 dni voľno).

AKÉ SÚ POŽIADAVKY?
- stredoškolské vzdelanie,
- výborný zdravotný stav,
- skúsenosti s prácou v sklade vo výrobnej spoločnosti sú veľkou výhodou!
- platné osvedčenie na VZV PODMIENKOU.

MZDA A BENEFITY:
= základná mzda
+ cestovný bonus za každý odpracovaný mesiac,
+ dochádzkový bonus za každý odpracovaný mesiac,
+ osobnostné ohodnotenie za každý mesiac,
+ príplatky za sviatok, nočnú zmenu, nadčas,
+ víkendové príplatky.

ĎALŠIE BENEFITY:
+ možnosť karierneho rastu v spoločnosti,
+ stabilná dlhodobá práca na pracovnú zmluvu!
+ pravidelný príjem, vždy do 15. dňa nasledujúci mesiac!
+ zabezpečené stravovanie formou jedálne/stravné lístky,
+ veselý kolektív.

Miesto výkonu práce: priemyselný park Kechnec. Do práce a z práce je zabezpečená doprava formou SAD!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť výrazne rastie od roku 2014, za posledne mesiace vytvorila desiatky nových pracovných miest. Zaoberá sa výrobou elektronických komponentov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2571575  Dátum zverejnenia: 20.5.2016