Teamleader na oddelení technického účtovníctva

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste doma v technickom účtovníctve a chceli by ste mať na starosti tím ľudí? Ak máte požadované skúsenosti, táto rola je určená práve pre Vás!

Náplň práce:
- vedenie tímu 15 technických účtovníkov
- zabezpečuje efektívne využívanie ľudských zdrojov, rozdeľuje náplň práce, zadáva tímové ciele a monitoruje ich plnenie (KPIs)
- aktívne sa zapája do konštantného vylepšovania interných aj externých procesov
- podieľa sa na špeciálnych projektoch a zvláštnych úlohách
- autorizuje platby a iné špeciálne transakcie
- plánuje, zabezpečuje a dohliada na profesionálny rozvoj podriadených
- zabezpečuje a udržiava profesionálny styk s podielnikmi a internými klientmi
- reporting

- práca pre stabilnú medzinárodnú eco-friendly spoločnosť
- podpora vzdelávania a rozvoja zo strany zamestnávateľa
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve
- iné finančné i nefinančné benefity (budú predstavené na osobnom pohovore)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo / Ekonómia / Financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- vzdelanie v oblasti ekonómie alebo financií, prípadne adekvátna pracovná skúsenosť v odbore
- 5 ročná skúsenosť s obdobnou pracovnou náplňou + min. 2 roky skúseností s vedením tímu
- výborne komunikačné schopnosti v anglickom jazyku
- výborné organizačné, interpersonálne, rozhodovacie a analytické schopnosti, time-management, multitasking

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2570832  Dátum zverejnenia: 21.7.2016