IT Test a Rollout Koordinátor – Globálna IT Spoločnosť

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, dcérsku IT spoločnosť podporujúcu globálneho lídra v produkcii plynov pre technické, priemyselné a medicínske využitie, hľadáme pre bratislavské IT vedenie skúseného špecialistu na testovanie globálnej internej aplikácie, ktorý by podporil jej implementáciu aj v iných krajinách so zastúpením.

Úspešný kandidát na tejto pozícii:
- Je vlastníkom Test procesu aplikácie (pricing tool)
- Riadi technický rollout aplikácie do nových krajín v spolupráci s biznis vedením a vendorom za účelom dodržania predpokladaných nákladov, času a kvality dodávky
- Zabezpečuje zdroje a rozpočet potrebné otestovanie aplikácie a jej spustenie v rámci danej krajiny
- Vytvára testovacie plány, odhaľuje závislosti a určuje biznis participantov na testovaní
- Rozdeľuje testovacie úlohy určeným skupinám a kontroluje výsledky
- Dokumentuje, implementuje a monitoruje štandardné test procesy v organizácii
- Udržiava záznamy o požadovaných zmenách pre rollout v jednotlivých krajinách a eskaluje problémy Aplikačnému manažérovi, biznis vlastníkom a sponzorom projektu

- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- Možnosť osobnostného a profesionálneho rastu
- Práca v dynamickom kolektíve
- Ultra flexibilný pracovný čas
- Ďalšie finančné a nefinančné benefity budú spresnené na pracovnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Technické porozumenie technológiám a platformám (.NET a HTML5 výhodou)
- Dobrá znalosť procesov testovania a projektového riadenia
- Schopnosť práce v globálnom prostredí
- Strategické myslenie
- Skúsenosť s globálnym procesným multi-kultúrnym prostredím

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2544755  Dátum zverejnenia: 3.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou