Procesný líder nákupu – Purchasing process lead - Automotive

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta – medzinárodnú automotive firmu, významný investor v Nitre hľadáme PROCESNÉHO LÍDRA NÁKUPU. Staňte sa dôležitým členom medzinárodného tímu a podieľajte sa na tvorbe nákupného oddelenia.

Procesný líder nákupu má zodpovednosť za transfer, vývoj a manažovanie procesov nákupu a ich zosúladenie s globálnymi procesmi v novom výrobnom závode v Nitre.

Náplň práce a úlohy:
- Úzka spolupráca s Central PBO (Purchasing business Office) a zabezpečenie toku informácií medzi centrálnou PBO a regionálnou PBO
- Podpora vývoja lokálnej PBO a jeho nasadenie do regiónu, zabezpečenie prepojenia tímov a bezproblémového fungovania
- Spolupráca a podpora tímu zodpovedného za implementáciu a vývoj systémových riešení (SAP), upresňovanie požiadaviek na systémy, testovanie, implementácia...
- Byť prvým kontaktom a zabezpečiť podporu nákupnému oddeleniu v prípade riešenia interných pracovných postupov, nákupných procesov a pracovných inštrukcií
- Riadenie a rozvoj podnikových nákupných procesov v regióne, zabezpečenie aby procesy spĺňali požiadavky lokálneho trhu a v prípade akýchkoľvek odchýlok a potrebných zmien od globálnych nákupných procesov zabezpečiť ich úpravu, dokumentáciu a schválenie
- Manažovanie stratégie rozvoja a vzdelávania tímu v nákupných procesoch
- Podpora pre audítorov, (Korporátne audity, Audity kvality...), zabezpečenie nápravných opatrení
- Identifikácia rizík, zlepšovanie procesov, plánovanie zmien, reportovanie, rozpočtovanie

- 13. Plat
- Ročný bonus
- Príspevok na cestovanie
- Iné benefity prezentované na pohovore u klienta

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požiadavky na úspešného uchádzača:
- Vysokoškolské vzdelanie
- Prax na obdobnej pozícií min. 5 rokov
- Znalosť SCM, nákupu a procesov
- Anglický jazyk aktívne
- Skúsenosť s projekt manažmentom
- Orientovaný na procesy a detaily
- Veľmi dobré komunikačné a PC zručnosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2531879  Dátum zverejnenia: 3.8.2016