Nemčinári, zbystrite pozornosť! Je tu skvelá šanca využiť svoju znalosť a pracovať ako podpora klienov pre medzinárodnú spoločnosť z Vášho domova!

Talent Solutions, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu na plný alebo skrátený úväzok a vyhovovala by Vám práca z domu - z akejkoľvek lokality na Slovensku? Ak ovládate nemecký jazyk na aktívnej úrovni - C1 (dorozumiete sa s rodenými hovorcami) a zaujíma Vás, čo sa deje v zákulisí obchodu, táto ponuka Vás určite zaujme!

Tím podpory predaja nášho klienta, ktorý pôsobí celosvetovo v oblasti predaja tovaru spotrebiteľom z rôznych segmentov, práve hľadá nových kolegov!

Vašou náplňou práce by bolo:
- aktívne telefonicky a prostredníctvom e-mailov komunikovať s klientmi/predajcami v nemeckom jazyku (jedná sa o prichádzajúce telefonáty a emaily, ktoré je potrebné spracovať),
- analyzovať jednotlivé prípady a navrhovať klientovi riešenia rôznych situácií, ktoré nastávajú v procese skladovania a prepravy tovaru alebo aj pri samotnom predaji,
- zaznamenávať získané údaje do rôznych interných databáz,
- spolupracovať s ostatnými členmi tímu, príp. inými oddeleniami v prípade potreby (prevažne v anglickom jazyku).

Iba teraz máte možnosť:
- získať stabilné zamestnanie, nadštandardné platové ohodnotenie a benefity medzinárodnej spoločnosti, aj keď napríklad nepracujete priamo v našom hlavnom meste,
- odbúrať časové a finančné náklady na cestovanie,
- aktívne využívať cudzie jazyky na každodennej báze.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základné podmienky:
- jedná sa o prácu z domu z akejkoľvek lokality (Slovensko)
- predchadzajúce skúsenosti s komunikáciou s nemeckými zákazníkmi - výhodou!
- časová flexibilita: práca je na 8/4 hodinové smeny v rozmedzí od 07:00 do 22:00, vrátane víkendov a sviatkov - podľa rozpisu (40 hod. alebo 20 hod. úväzok)
- nemecký jazyk na aktívnej úrovni a anglický jazyk na pokročilej úrovni,
- dobré počítačové zručnosti a schopnosť rýchlo si osvojiť prácu s rôznymi databázami a systémami,
- podmienkou je zúčastniť sa na úvodnom 1-mesačnom školení v Bratislave (ubytovanie v hoteli hradí zamestnávateľ).

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2525819  Dátum zverejnenia: 27.6.2016