Senior IT Recruitment Konzultant + Kouč pre 4 IT Konzultantov

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre najväčšiu švajčiarsku personálnu agentúru na svete a získať komplexné skúsenosti z oblasti IT recruitmentu?

Ak váhate či je táto kariéra pre Vás vhodná, dávame Vám možnosť prekonzultovať to priamo s našimi IT konzultantmi.

Hľadáme posilu pre náš bratislavský tím na pozíciu Senior IT Recruitment Konzultant + Kouč pre IT divíziu 4 konzultantov

Staň sa súčasťou nášho rastúceho permanent placement oddelenia. Hľadáme nového člena tímu so skúsenosťami z oblasti IT, ktorý doplní náš IT/Telco tím.

Náplň práce:
- komplexná činnosť v oblasti recruitmentu (starostlivosť o existujúcich, ako aj nových klientov z oblasti IT - menšie aj globálne IT firmy)
- marketingové aktivity ( inzercia, letáky, účasť na veľtrhoch práce...)
- vyhľadávanie kandidátov ( IT špecialisti )
- komplexné vedenie pohovorov, konzultácie a poradenstvo kandidátom
- aktívna komunikácia s klientmi a kandidátmi
- spolupráca s ostatnými oddeleniami, lokálnymi ako aj globálnymi pobočkami spoločnosti Adecco
- pravidelný reporting (KPI)
- zodpovednosť za zadeľovanie obsadzovaných pracovných pozícii v rámci IT teamu
- príprava školení v oblasti IT pre tím 4 konzultantov
- vedenie školení
- náplň práce 70% senior recruiter a 30% školiteľ

- 5 dní dovolenky navyše
- motivačný home-office
- práca v dynamickom kolektíve
- možnosti kariérneho rastu a sebarealizácie
- atraktívne benefity spoločnosti
- motivačný systém odmeňovania
- školenia a tréningy
- team-buildingové aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 31 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- prax min 2-3 roky v náboroch zamestnancov, ALEBO prax 2-3 roky v IT oblasti a chuť pracovať na pozícii recruiter
- aktívna znalosť anglického jazyka ( testovanie kandidátov, interná komunikácia, komunikácia s klientom...)
- orientácia na výsledky
- multitasking
- flexibilita
- schopnosť pracovať pod stresom
- výborné komunikačné schopnosti
- MS Office pokročilé znalosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2523625  Dátum zverejnenia: 19.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce platové ohodnotenie