Junior obchodný zástupca

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta – medzinárodnú firmu pôsobiacu v oblasti služieb (audítorské, daňové, poradenské služby a odborné kurzy, školenia, tréningy) hľadáme šikovného JUNIOR OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU. Ak máš silnú motiváciu, komunikačné a predajné zručnosti prihlás sa!

Náplň práce:
• Vyhľadávanie a oslovovanie nových korporátnych aj individuálnych klientov
• Manažovanie a plánovanie pridelených produktov a kvalifikácií v rámci tímu
• Komunikácia, rozvíjanie vzťahov a identifikovanie potrieb u existujúcich klientov
• Vypracovávanie ponúk šitých na mieru a predaj prípravných kurzov, certifikácií a školení
• Spolupráca s ďalšími pobočkami v regióne CEE
• Rozdelenie náplne práce (20%-nový klienti, 60%-starostlivosť o existujúcich klientov, 20% projekt manažment - implementácia vlastných nápadov)

Výhody a benefity:
• Práca v medzinárodnom prostredí globálnej firmy s TOP klientmi a v jednej z najväčších vzdelávacích inštitúcií na slovenskom trhu
• Motivujúce platové ohodnotenie (základný plat a variabilná zložka)
• Príležitosť na profesionálny rast a vzdelávanie
• Iné prezentované na pracovnom pohovore u klienta

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Požiadavky na úspešného uchádzača:
• Vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
• Skúsenosť s oslovovaním klientov a predajom min. 1-2 roky
• Skúsenosť s e-learningovými systémami výhodou
• Otvorená osobnosť so schopnosťou budovať vzťahy
• Záujem o oblasť tréningov a rozvoja
• Dynamická, samostatne mysliaca osobnosť s príjemným vystupovaním
• Profesionálna komunikácia na vysokej úrovni
• Osobnosť zameraná na výsledky

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2509060  Dátum zverejnenia: 20.9.2016