Ajilon Consulting is part of Adecco Group, world leader in providing HR solutions. Ajilon Consulting itself is an established, global IT consulting business providing project development and management, service support and testing to clients worldwide. Working with major IT companies, we are building state-of-the-art service delivery centers across Europe and need talented, ambitious individuals to help us grow. In Bratislava Operation Centre we are providing various levels of support of operation systems and infrastructure. Our outsourcing services are being delivered the customers both globally and across EMEA. In the present we have 250 employees working in Bratislava and 20,000 alltogether all over the world working for many of our client companies.

Skladník vo Zvolene

Miesto práce
Zvolen
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta, európsku prepravnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá doručovaním balíkov a dopravnými službami, hľadáme pracovníka na pozíciu Skladník.
Ponúkaný plat (brutto)
3€/hod./Brutto
Termín nástupu
Ihneď
Iné výhody
- primerané finančné ohodnotenie
- výplata vždy 15.-teho na Vašom účte
- práca od pondelka do piatka (nočné zmeny)
- dochádzkový bonus
- v prípade spokojnosti možnosť postupu na hlavný pracovný pomer
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom jazyku na mailovú adresu: Andrea.jurisova@adecco.com, prípadne volajte na telefónne číslo 0911676528.
Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
- práca vhodná pre mužov
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
01001 Žilina

Kontaktná osoba: Andrea Jurišová
Tel.: 0911 676 528

ID: 2502680   Dátum zverejnenia: 19.9.2016