Software Engineer/.Net Web Developer

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú výrobnú spoločnosť, hľadáme skúsených softwerových inžinierov. Ak si motivovaný využívať a rozvíjať svoje schopnosti v globálnej a stabilnej spoločnosti, neváhaj a zašli nám svoje CV.

Náplň práce:

• Vyvíja, podporuje a obstaráva nové a existujúce komponenty softwerových produktov, ktoré sa nachádzajú na webovej platforme
• Prispieva k vytváraniu a dokumentácii vyvinutých riešení
• Pracuje samostatne a aktívne sa zapája do navrhovacieho procesu s vedením a zúčastnenými stranami
• Mentoruje kolegov juniorov podľa potreby
• Žiada sa od neho prezentácia návrhov multifunkčnému tímu

Zamestnanecké výhody:

• Zaujímavá a perspektívna práca v dynamickom prostredí
• Kurzy anglického jazyka
• Interné tréningové programy
• Sociálny program
• Možnosť kariérneho rastu v medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky na vyhovujúceho kandidáta:

• Anglický jazyk – aktívne
• Analytické myslenie a schopnosť riešiť vzniknuté problémové situácie
• Výborné komunikačné zručnosti

Kľúčové kompetencie:

• Visual Studio 2008/2010/2013
• ASP.Net, C#, UML, Web Services
• AJAX, XML, JavaScript, CSS & DHTML
• IIS 6/7, SQL Server 2000/2005/2008
• Agile, Iterative

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2489657  Dátum zverejnenia: 26.4.2016