Hľadáme absolventov na pozíciu Technik v Nitre

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kmeťova 120, Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technik bude zodpovedný za správne nastavenie parametrov výrobných zariadení podľa manuálov a pracovných inštrukcií ,
- bude zodpovedať za chod a údržbu výrobných zariadení ,
- bude nastavovať výrobné zariadenia pri zmene výroby ,vykonávať ich programovanie ,
- bude denne kontrolovať stroje a operatívne riešiť problémy na výrobných zariadeniach počas výroby ,
- bude odstraňovať závady a poruchy na výrobných zariadeniach

- zaujímavú prácu v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- čisté pracovné prostredie
- možnosť pracovného postupu
-stravovanie v závodnej jedálni
-dochádzkový bonus 60 €, po 6 mesiacoch 90 €, po 12 mesiacoch 130 €
-nočný príplatok
-zákonné príplatky a príplatky za prácu v nadčase 50% - v sobotu, nedeľu
-odmeňovanie na základe získaných zručností
- nástupný plat : dohodou

VHODNÉ PRE ABSOLVENTA!

- ukončené min. SOU ( prípadne vyššie) technického alebo strojárskeho zamerania
- znalosť MS Office, Internet Explorer ,
- AJ základy – technická angličtina výhodou
-ochotu pracovať na zmeny
-ochotu vzdelávať sa
-tímovú spoluprácu
-flexibilitu
-nástup : ihneď
-vhodné pre absolventa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

SIIX Corporation Ltd.Japan je jedna z popredných lídrov Global Business Organizer spoločností, spájajúca funkciu obchodnej spoločnosti a výroby v elektrotechnickom priemysle ako hlavnej oblasti podnikania v 13 krajinách sveta.
SIIX EMS Slovakia s.r.o. bola založená v roku 2001 ako "joint venture" na Slovensku a v roku 2005 sa 100% vlastníkom spoločnosti stala SIIX Co. Ltd Japan s cieľom expandovať vo východnej a strednej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-praktické myslenie
-pozornosť
-technické myslenie
-manuálna zručnosť
-presnosť
-spoľahlivosť
-zodpovednosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2471002  Dátum zverejnenia: 6.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou