Systémový Administrátor Linux, Network, ESX – Cloud Služby

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, jedného z IT lídrov na svetovom trhu s obchodným zastúpením vo viac ako 170 krajinách, hľadáme do tímu systémových administrátorov talentovaného a skúseného špecialistu, ktorý prispeje k prevádzke Cloud služieb nášho klienta.

Systémový administrátor v tejto roli:
- Využíva moderné komunikačné kanály na interakciu so zákazníkom a dosiahnutie jeho spokojnosti s Cloud službami
- Odpovedá na alerty z monitoring nástroja a príslušné tickety
- Proaktívne komunikuje so všetkými úrovňami na strane zákazníka a eskaluje, ak je to vhodné
- Spolupracuje s tímami systémových inžinierov a sieťových inžinierov za dosiahnutím riešenia HW a SW incidentov v Cloud prevádzke
- Komunikuje, rieši a eskaluje problémy podľa interných procedúr a smerníc
- Monitoruje a spravuje SW v rátane OS Windows Server, Linux CentOS, OpenStack, ESX, security riešení a Chef CM nástroja
- Podporuje on-boarding kontraktorov a zamestnancov

- Atraktívne platové podmienky a benefity
- Vynikajúce kariérne príležitosti a možnosť profesijného rozvoja
- Práca pre svetového lídra v informačných technológiách v medzinárodnom prostredí
- Pravidelné tréningy a vzdelávanie
- Kurzy cudzích jazykov
- Kompenzácia nákladov za účasť v športovom klube
- Životné poistenie
- Finančná podpora počas 3 mesiacov choroby
- Ďalšie atraktívne benefity budú predstavené až na pracovnom pohovore u klienta

Informácie o výberovom konaní

- 3-5 rokov skúseností s rozsiahlym IT prostredím
- Dobrá znalosť základov práce so serveri, IT systémami a sieťami
- Výborné zručnosti v riešení prevádzkových incidentov
- Administrátorské skúsenosti s Linux a Sieťovým prostredím vrátane DNS, NTP, NFS, SMTP, HTTP, syslog, SSH protokolov
- Skúsenosť so skriptovacími jazykmi Ruby, Python alebo shell.
- Skúsenosť s virtualizovaným prostredím na báze ESX alebo KVM

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2425485  Dátum zverejnenia: 5.2.2016