Vedúci oddelenia kvality Prešov

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Prešov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám príležitosť pracovať pre výrobnú strojársku spoločnosť na pozícií Vedúci oddelenia kvality.

Spoločnosť Vám vie ponúknuť stabilnú a zaujímavú prácu v oblasti kvality a od Vás bude požadovať skúsenosti, znalosti a overiteľnú prax v oblasti riadenia kvality.

Pracovná náplň:
- zodpovednosť za riadenie oddelenia kvality
- koordinácia činností pri zabezpečovaní požadovanej kvalitatívnej úrovne vstupov, procesov a výstupov
- riadenie tímu kontrolórov kvality
- vyhodnocovanie kvality výrobkov, výkonov a iných výstupov a koordinácia činností pri zavádzaní navrhovaných opatrení
- zaškoľovanie nových pracovníkov v oblasti riadenia kvality
- vyhodnotenie ekonomických strát a nekvality
- riešenie kritických problémov v procese výroby, u dodávateľov a zákazníka
- návrh a implementácia nápravných opatrení a kontrola ich dodržiavania
- koordinácia činností pri zabezpečovaní tvorby technických noriem a normatívov

Požiadavky:
- VŠ vzdelanie technického smeru – strojárske, elektrotechnické
- minimálne 5 ročná prax na oddelení kvality vo výrobnej spoločnosti
- minimálne 3 ročné skúsenosti na riadiacej pozícií
- aktívna znalosť anglického jazyka
- znalosť noriem kvality (ISO 9001:2009)
- základy technológie v strojárstve a znalosť systémov a štandardov kvality v strojárstve
- dobré organizačné a komunikačné zručnosti
- samostatnosť a analytický spôsob myslenia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2425250  Dátum zverejnenia: 29.2.2016