Java Developer pre Webové aplikácie (Práca na živnosť.)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, svetovú jednotku v platobných technológiách, hľadáme skúseného Java vývojára webových rozhraní a aplikácií.

Úspešný kandidát:
- Bude viesť implementáciu a údržbu web-interface-ov a aplikácií postavených na Java technológii.
- Bude súčasťou menších a stredne veľkých projektov týkajúcich sa upgrade-ov a údržby back-end a webových aplikácií
- Bude spolupracovať s architektmi v Nemecku a na Slovensku za účelom implementácie riešení založených na webových štandardoch kompatibilných s existujúcou platformou
- Bude vytvárať Junit testy pre implementovanú funkcionalitu a poskytovať podporu počas fázy testovania
- V prípade incidentov produkčnom prostredí bude kľúčovým hráčom pri ich odstraňovaní

Náš klient Vám ponúka:
- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- Príspevok na DDS
- Životné a úrazové poistenie
- Možnosť využiť 5 sick-days ročne
- Plne hradenú PN až 25 dní v roku
- Iné benefity zahŕňajúce kurzy AJ, e-learning a on-line vzdelávacie kurzy, referenčný program a mnoho ďalších výhod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Náš klient svetová jednotka v platobných technológiách a bezpečnosti platobného styku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vzdelanie:
- Stredoškolské alebo vysokoškolské v oblasti IT
Jazyky
- Anglický jazyk - Expert
- Nemecký jazyk – výhodou
Expertná znalosť aspoň niekoľkých z uvedených technológií
- J2EE: JSP, JSF, Web service (Axis / Axis2), JDBC, EJB, Application servers (JBoss, WebSphere), Apache Struts, Apache Wicket
- XML, XSLT, HTML, JavaScript
- Spring, Hibernate, SQL, relational databases (Oracle, DB2 and HSQL preferred)
- Maven, Ant, Eclipse, Jetty, Apache Tomcat
- ActiveMQ / Enterprise Service Bus, e.g. Mule

Kľúčové kompetencie:
- Schopnosť navrhovať služby /aplikácie a vyvíjať vysokoškálovateľné, efektívne a voči chybám odolné systémy založené na Java technológiách
- Zručnosť vo vývoji aplikácií s grafickým užívateľským rozhraním (GUI)
- Skúsenosť s celým SDLC procesom od zbierania požiadaviek až po implementáciu a údržbu systému

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2424869  Dátum zverejnenia: 4.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou