Absolventská prax alebo stáž - ľudské zdroje, personalistika, Žilina

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Žilina, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného absolventa alebo študenta odhodlaného učiť sa a zbierať skúsenosti v oblasti ľudských zdrojov. Administratívne podporíš náš tím v obsadzovaní pozícií Temporary Help a tiež v administratíve.
My ti ponúkame absolventskú prax, získanie nových pracovných skúseností, zaučenie a náhľad do práce profesionálov v oblasti recruitmentu a personálnej administratívy.
- pomoc s náborom dočasných zamestnancov podľa požiadaviek našich klientov,
- telefonický a emailový kontakt so záujemcami o prácu,
- selekcia životopisov podľa podmienok prijatia na jednotlivé pozície,
- organizácia vstupných pohovorov,
- vstupné pohovory s kandidátmi,
- príprava podkladov pre vyhotovenie Pracovných zmlúv,
- komunikácia s kandidátmi ohľadom organizácie nástupov, následný induction, u klienta, podpora dočasných zamestnancov u klienta,
- správa databázy kandidátov,
- rozvíjanie dobrých a trvalých vzťahov s kandidátmi dočasne prideľovanými ku klientom,
- ďalšie úlohy podľa pokynov.

Požiadavky:
Absolventská prax:
- evidencia uchádzača o vykonávanie absolventskej praxe v ÚPSVaR minimálne 1 mesiac
- vek do 26 rokov
Stáž:
- stáž je dobrovoľná a bezplatná
- vhodné pre študentov VŠ

* príležitosť získať odborné zručnosti a pracovné skúsenosti v najväčšej personálnej spoločnosti,
* možnosť kariérneho rastu,
* priateľský a mladý kolektív.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala:
a) pošlite nám Váš životopis na [email protected]
b) príp. volajte na číslo 041 500 70 81, bezplatne na 0800 800 246

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce. Pracovná pozícia je obsadzovania do interného stavu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie,
* študent VŠ,
* záujem o absolventskú prax/stáž v oblasti, recruitmentu a personálnej administratívy,
* aktívny šofér - výhoda,
* ochota učiť sa,
* komunikačné zručnosti,
* proaktivita a samostatnosť,
* tímový hráč.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2414788  Dátum zverejnenia: 18.7.2016