Zvárači na živnosť alebo hlavný pracovný pomer

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
900 54 Jablonové, Stupava, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, hľadáme pracovníkov na hlavný pracovný pomer, na pozíciu Zvárač.

Požadujeme:
- čítanie technických výkresov
- samostatné zváranie podľa technickej dokumentácie
- platný zváračský preukaz ZT1,ZT2,ZT3

- práca na hlavný pracovný pomer alebo živnosť v stabilnej spoločnosti
- stravné lístky
- primerané finančné ohodnotenie
-príspevok na dopravu
-živnosť-cca 8 eur na hodinu-zváranie železo
-živnosť-cca 10eur na hodinu-zváranie nerez
-TPP-5 eur na hodinu-zváranie železo
-TPP-6 eur na hodinu-zváranie nerez
-možnosť nadčasov

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala:
a) pošlite nám Váš životopis na [email protected]
b) príp. volajte na číslo 0911834034, bezplatne na 0800 800 246
c) alebo nás navštívte osobne na adrese Zámocká 1,Malacky (budova hotel Atrium).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárska firma je zameraná na výrobu strojových a zámočníckych dielcov rôznej náročnosti, materiálu,
rozmerov a priemerov podľa technickej dokumentácie v rozsahu kovoobrábanie - sústruženie, frézovanie, vŕtanie, brúsenie, zváranie TIG,
MIG, pálenie laserom, ohraňovanie a povrchová úprava nerezových konštrukcií a výrobkov balotinovaním.
Výrobný personál pozostáva zo skúsených pracovníkov so znalosťou výrobnej a technologickej praxe

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2404574  Dátum zverejnenia: 30.3.2016