Vodič vysokozdvižného vozíka v 1-zmennej prevádzke

Miesto práce
Sučany, Martin
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- balenie výrobkov na expendovanie tovaru
- zaskladňovanie ručným vozíkom a elektrickým vysokozdvižným vozíkom
- práca na 2 zmeny (ranná/poobedná) o pondelka do piatka,
- 7,5 hodinová pracovná doba
Termín nástupu
ihneď
Iné výhody
- stabilná práca na plný úväzok v medzinárodnej spoločnosti
- primerané finančné ohodnotenie
- stravné lístky na každý odpracovaný deň
- zabezpečnie pracovného odevu i obuvi
- práca v príjemnom prostredí a v dobrom kolektíve
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala:
a) pošlite nám Váš životopis na sona.hrnciarova@adecco.com
b) príp. volajte na číslo 0903 620 107
c) alebo nás navštívte osobne na adrese Daniela Dlabača 33 v Žiline (budova Stavizolu, 1. poschodie).

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Znalosti

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
- prax s prácou na VZV výhoda (nie podmienka)
- platný preukaz na VZV (kategória 1,2, skupina : D, V1) podmienkou
- dobrý zdravotný stav
- pracovitosť
- zodpovednosť
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ID: 2387812   Dátum zverejnenia: 8.10.2016