Android Developer – Platobné a Biznis Aplikácie

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, hľadáme šikovného Android developera, ktorý bude participovať na projektoch týkajúcich sa vývoja platobných a iných biznis aplikácií používaných v internými aj externými užívateľmi a klientmi.

Úspešný kandidát na tejto pozícii:
- Vyvíja Android aplikácie na základe detailných požiadaviek klienta a technických špecifikácií
- Analyzuje požiadavky zákazníka a poskytuje vstupy pre výpočet biznis case
- Navrhuje a implementuje funkčné a technické riešenia
- Pripravuje podklady pre testovanie, participuje na integračných testoch, rieši defekty
- Poskytuje podporu pre patching aplikácií v prevádzke a pri riešení operatívnych problémov

- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- Príspevok na DDS
- Životné a úrazové poistenie
- Možnosť využiť 5 sick-days ročne
- Plne hradenú PN až 25 dní v roku
- Zdravotná starostlivosť v súkromných klinikách
- Relokačný príspevok pre mimo-bratislavských kandidátov
- Súkromnú kreditnú kartu bez poplatkov
- Iné benefity zahŕňajúce kurzy AJ, e-learning a on-line vzdelávacie kurzy, referenčný program a mnoho ďalších výhod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Objektovo orientované myslenie a schopnosť riešiť problémy na vysokej úrovni
- Preukázateľná skúsenosť s vývojom Android aplikácií
- Angličtina – výhodou, nie podmienkou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2385970  Dátum zverejnenia: 1.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou