Príležitosť pre dynamických absolventov s aktívnou angličtinou! Naštartuj svoju kariéru ako obchodný reprezentant pre východ SR

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
01.01.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš obchodného ducha a hľadáš uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti? Hľadáme šikovného obchodného zástupcu pre nášho klienta - oblasť regiónov Prešov a Košice - príležitosť aj pre smelých absolventov!

Náplň práce:
- akvizícia nových klientov
- starostlivosť o existujúcich klientov v rámci východného Slovenska
- vedenie obchodných rokovaní, prezentácia produktov spoločnosti
- definovanie predajných možností a predkladanie návrhov na možné budúce aktivity
- zodpovednosť za obchodné výsledky
- sledovanie priebehu zákaziek/objednávok
- technické konzultácie a podpora pre zákazníkov
- pravidelný reporting Sales Managerovi

Výhody a benefity:
- práca v prestížnej medzinárodnej spoločnosti
- školenia, tréningy, mentorstvo
- bonusy, cestovanie
- zahraničné pracovné cesty a tréningy
- možnosť zaujímavého kariérneho rastu
- atraktívne finančné ohodnotenie

Požiadavky na kandidátov:
- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie (ekonomické alebo technické)
- skúsenosť na obdobnej pozícii je výhodou, nie podmienkou
- aktívna znalosť anglického jazyka - podmienka!
- komunikatívnosť a obchodný duch
- ochota cestovať a učiť sa nové veci
- orientácia na zákazníka a výsledky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2348062  Dátum zverejnenia: 1.12.2015