Reagujte bez životopisu

Skvelá práca vo výrobe! Operátor výrobnej linky pre čokoládovňu v Bratislave, ubytovanie zabezpečené!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiacod 4,55€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre jedného z najäčších potravinových výrobcov na Slovensku. Hľadáme pracovníčky - pracovníkov, ktorý budú pomáhať pri výrobe sladkostí pre najmenších. Rozširujeme tím a tiež podnikovú rodinu.

Práca priamo vo výrobe na úsekoch:
- odoberanie čokoládových bonbónov a výrobkov
- balenie bonbónov do bonbonier
- kontrola výrobkov na linke
- práca na rôznych pozíciach a viacerých linkách podľa potreby
- ukladanie krabíc s výrobkami na paletu

Pracujeme na 2, 3 a 4 zmeny!

- 0,50 € dochádzkový bonus za každú odpracovanú hodinu ( pri 150 hod 75€ k výplate)
- ubytovanie zabezpečené bezplatne ( bez dane mestu, hradí firma 52,7 € k výplate)
- Gastro lístky 3,83€
- kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi.
- zvýhodnený nákup výrobkov priamo v závodnom obchode.
- nadštandartné príplatky + výkonnostný bonus + príplatok za prácu v hluku

V prípade záujmu nám prosím pošlite životopis alebo volajte na 0910646466

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Silná medzinárodná spoločnosť s históriou a tradíciou od roku 1890.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené stredoškolské vzdelanie s výučným listom alebo maturitou.
Dobrý zdravotný stav - pred nástupom je potrebné absolvovať lekársku prehliadku
- potravinársky preukaz
Manuálna zručnosť, zmysel pre detail, presnosť.
Dôraz na hygienu
Seriózny prístup k práci, dochvíľnosť.
Záujem o dlhodobú prácu.
Ochota pracovať na zmeny, počas víkendov a sviatkov.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2342665  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac