Špecialista finančného reportingu s anglickým jazykom- účtovníctvo, poisťovníctvo

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte ekonomické vzdelanie, kladný vzťah k číslam a dátam a radi pracujete s Excelom, prípadne MS Access? Ak Vám nie je cudzia oblasť účtovníctva, vytváranie reportov a chcete sa podieľať aj na zlepšovaní procesov reportingu, ponúkame príležitosť uchádzať sa o pracovnú pozíciu:

Špecialista finančného reportingu

Náplň práce:
- zodpovednosť za správnosť a presnosť zverených dát z oblasti účtovníctva a technického účtovníctva
- kontrola mesačných a kvartálnych správ a reportov a štatistických dát
- kontrola dát technického účtovníctva, identifikácia chýb a zodpovednosť za ich opravu
- úzska spolupráca s účtovnými oddeleniami, vytváranie ad-hoc reportov, data mining

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Ekonomické alebo finančné vzdelanie
- Znalosť z oblasti účtovníctva a finančného reportingu
- Analytické myslenie, pozitívny vzťah k číslam a dátam, orientácia na detail
- 2 roky pracovných skúseností v oblasti účtovných analýz/finančného reportingu
- Anglický jazyk aktívne - na úrovni B2 a vyššie
- MS Excel - pokročilý (Vlook up, pivot tabuľky, makrá)
- Iné reportingové nástroje výhodou
- Záujem dlhodobo sa vzdelávať a napredovať v oblasti finančného reportingu

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2341243  Dátum zverejnenia: 25.11.2015