Servisný technik mobilnej siete

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Prešov, Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preferujete aktívnu a dynamickú prácu? Je flexibilita Vašou silnou stránkou? Radi by ste pracovali v spoločnosti, ktorá dáva príležitosť schopným a cieľavedomým ľuďom?

Ponúkame Vám zaujímavú pracovnú ponuku SERVISNÝ TECHNIK MOBILNEJ SIETE.

Pracovná náplň:
- Zabezpečovanie trvalého chodu mobilnej siete
- Plánovaná údržba telekomunikačných zariadení v teréne
- Aktivácia a deaktivácia prevádzky mobilných staníc
- Vyhodnotenie celkového stavu zariadení
- Opravy porúch na anténach a ostatných zariadeniach
- Práca s náhradnými dielmi
- Zabezpečenie pohotovosti počas dní pracovného voľna, sviatkov a v noci
- Úzka tímová spolupráca
- Práca vo výškach pomocou lezeckej techniky

Požiadavky:
- SŠ/VŠ vzdelanie elektrotechnického smeru
- Prax v servisnej činnosti telekomunikačných alebo podobných zariadení 2 -3 roky
- Skúsenosti s používaním meracej techniky
- Oprávnenie na výkon činnosti podľa §21 vyhlášky
- Ochota držať pracovnú pohotovosť v noci a počas víkendov (1 týždeň/mesiac)
- Dobrý zdravotný stav
- Pokročilá znalosť anglického jazyka
- Vodičský preukaz skupiny B
- Samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti telekomunikácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2302190  Dátum zverejnenia: 2.9.2016