Špecialista dodávok v logistike s anglickým jazykom!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu šikovného špecialistu dodávok materiálu do výroby do automotive spoločnosti s anglickým jazykom obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť so sídlom v Bratislave. Ak máte 3 ročné skúsenosti s plánovaním dodávok v logistike, nevadí Vám cestovanie až 60% času a plynule hovoríte po anglicky, tešíme sa na Vaše životopisy!

Náplň práce:

- Zavádzanie a kontrola celej dopravnej siete a jednotlivých dodávok materiálu od procesu objednávky až po zaplatenie
- Implementácia realizácie dopravy spolu s výrobnými závodmi a podporuje operatívu dopravy
- Objednávanie materiálu pre výrobu
- Komunikácia s nákupcami a dodávateľmi
- Spracovanie všetkých dát do systému
- Vykonávanie všetkých procesov v súvislosti s dodávaním tovaru
- Komunikácia a podpora nákupnému oddeleniu

- Stabilná práca v moderných priestoroch v Bratislave
- Možnosť získať pracovné skúsenosti v medzinárdnom prostredí

Hľadáme šikovného kandidáta, ktorý má záujem pracovať ako supply chain analyst a ovláda anglický jazyk.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient je medzinárdná spoločnosť so sídlom v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý

- Plynulá znalosť anligckého jazyka – slovom aj písmom – podmienkou
- VŠ ekonomického alebo technického smeru
- 3-5 rokov skúsenosť v logistike/plánovaní dodávok tovaru
- Detailista a plánovač
- Tímový hráč
-Ochota cestovať - 60%

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2287604  Dátum zverejnenia: 12.2.2016