Obchodný zástupca - predaj chladiacich zariadení

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, najmä v oblasti chladenia
- Udržovanie dobrých obchodných vzťahov so zákazníkmi
- Príprava obchodných ponúk a ich prezentácia zákazníkom
- Vyjednávanie zmluvných podmienok so zákazníkmi
- Uzatváranie obchodných zmlúv
- Reporting a administrativa spojená s obchodom
- Práca so systémom CRM (Salesforce)
- Plánovanie a rozvoj vlastných obchodných aktivít

- Ponúkame prácu v dynamickej spoločnosti, ktorá kladie dôraz na etiku podnikania
- Erudovaný a profesionálny kolektív
- Množstvo príležitostí pre kariérny a osobnostný rozvoj
- Motivačné finančné ohodnotenie a bonusy za dosiahnuté obchodné výsledky
- Služobné vozidlo aj na súkromné účely a mnoho iných benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť zameriavajúca sa na výrobu a dodávku vzduchotechniky a chladiacich zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Prax v oblasti technického obchodu alebo skúsenosť na pozícii so zodpovednosťou za výsledky v podobnej oblasti (HVAC, MaR, stavebníctvo, facility management)
- Relevantné vzdelanie (elektrotechnický smer, technológia budov, strojárenstvo) výhodou
- Znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni
- Práca v Excel, Word, Salesforce - výhodou
- Vodičský preukaz skupiny B, ochota cestovať v rámci Slovenska
- Tímová práca, ochota učiť sa
- Zameranie na výsledok
- Schopnosť analyzovať potreby a možnosti zákazníka
- Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- Schopnosť vytvárať a udržovať obchodné vzťahy založené na dôvere

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2279268  Dátum zverejnenia: 8.11.2015