Kontrolór kvality dodávateľov

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame príležitosť pre manažéra kvality / technického nákupcu so znalosťou anglického jazyka, technickým vzdelaním a ochotou pracovať v okrese Dunajská streda.

Náplň práce:

- Posudzovanie a výber nových dodávateľov z hľadiska nákupu
- Hodnotenie dodávateľov s nákupným oddelením
- Preverovanie potrieb, či je dodávateľ schopný naplniť požiadavky z hľadiska kvality a výroby materiálu pre spoločnosť
- Podpora testov kvality vo výrobe
- Predkontrola a validovanie prototypov a predsériovej výroby na strane dodávateľov a kontrola materiálov u dodávateľov
- Validuje proces výroby na strane dodávateľa z hľadiska kvality a ich nákupných stratégií
- Komunikácia s medzinárodným tímom

Benefity spoločnosti Vám budú predstavené na pracovnom pohovore.

Hľadáme manažéra kvality, alebo technického nákupcu s praxou minimálne 4 roky a VŠ technického smeru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť, ktorá je jednotka na trhu v strojárskej výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

- VŠ - technického smeru
- Anglický jazyk - aktívne
- Prax v kontrole kvality
- Výhodou je prax z medzinárodnej spoločnosti
- SAP EBP/ SRM, MS project výhodou
- Manažérske zručnosti
- Skúsenosť s projektovým manažmentom
- Výborné prezentačné a vyjednávacie schopnosti
- Nadšenie pre prácu a efektívna komunikácia sú nutnosťou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2277314  Dátum zverejnenia: 21.7.2016