IT Audítor – Platobné Technológie

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, svetovú jednotku v platobných technológiách a prestížneho IT zamestnávateľa na Slovensku, hľadáme skúseného analytika pre oblasť kontroly procesov voči organizačným a regulátorným smerniciam.

Úspešný kandidát:
- Riadi projekty a procesy s cieľom zabezpečenia dodržiavania (compliance) vnútorných smerníc, licenčných zmlúv a náležitého reportingu
- Je zodpovedný za tvorbu výstupnej dokumentácie z auditov
- Vyhodnocuje zistené nedostatky v oblasti dodržiavania smerníc a eskaluje na príslušné riadiace jednotky
- Zodpovedá za dodávky projektov – konkrétne za čast: testovanie, užívateľskú dokumentáciu a kombinované tréningové plány
- Spolupracuje na rozvoji biznisu a systémov organizácie
- Zodpovedá za plánovanie, koordináciu a manažment IT release-ov naprieč niekoľkými vrstvami IT architektúry, čo zahŕňa aplikačný updating, OS patching, IT security zlepšenia a upgrading HW.

- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- Príspevok na DDS
- Životné a úrazové poistenie
- Možnosť využiť 5 sick-days ročne
- Plne hradenú PN až 25 dní v roku
- Zdravotná starostlivosť v súkromných klinikách
- Relokačný príspevok pre mimo-bratislavských kandidátov
- Súkromnú kreditnú kartu bez poplatkov
- Iné benefity zahŕňajúce kurzy AJ, e-learning a on-line vzdelávacie kurzy, referenčný program a mnoho ďalších výhod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Aspoň 4 roky skúseností v oblasti compliance / certifikácie a release manažmentu
- Znalosť platobného priemyslu, SW na vydávanie platobných kariet, procesov transakcií platobnými kartami a systémov na procesovanie platobných kariet
- Dobrá znalosť SDLC procesu
- Formálny tréning / certifikát v oblasti projektového riadenia je výhodou
- Demonštrovaná schopnosť efektívne viesť ľudí a analytického myslenia
- Výborné komunikačné zručnosti slovom aj písmom sú podmienkou
- Expertné zručnosti v používaní MS Excel

Výhodou:
- Znalosť bežných Agile praktík, servisne orientovaného prostredia je výhodou
- Skúsenosť s používaním a konfiguráciou Continuous Integration Toolsets (Jenkins, Maven, Nexus, Selenium, atď.)
- Porozumenie kartových transakčných tokov a znalosť technologických kartových platforiem je výhodou
- Znalosť ISO 8583 je výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2275159  Dátum zverejnenia: 5.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou