Skladník s VZV

Miesto práce
Kopčianska, Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre náško klienta hľadáme do tímu nových pracovníkov.
-preprava materiálu pomocov VZV v sklade
-práce v sklade

Pracuje sa na 2 zmeny od pondelka do piatku:
ranná zmena 4:00 - 12:15, prípadne 5:00 - 13:15;
poobedná zmena 13:45 - 21:30
Ponúkaný plat (brutto)
714 EUR/mesiac, + bonus do 208 Eur
Termín nástupu
02.11.2016
Iné výhody
- práce pre stabilnú spoločnosť
- práce na zmeny meniace sa po týždni
- možnosť prechodu do kmeňového stavu
Informácie o výberovom konaní
Ďakujeme Vám za zaslenie životopisu.

Kontaktovať na osobný pohovor budeme kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú požiadavkám klienta.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
- precíznosť, ochota pracovať na zmeny
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ID: 2257282   Dátum zverejnenia: 27.10.2016