Operátori a operátorky výroby pre automobilový priemysel v Martine

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Martin, okres Martin
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, nadnárodnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov pre automobilový priemysel, obsadzujeme voľné pracovné pozície: operátori strojov, obrábači kovov, sustružníci, frézari.

Náplň práce:
- pomocné práce pri obsluhe strojov (frézy, brúsky, sústruhy)
- nakladanie a vykladanie výrobkov zo stroja
- vykonávanie kontrolných meraní prevažne posuvnými meradlami
- práca bude vykonávaná od pondelka do piatka v 7,5 hodinovej pracovnej dobe, v trojzmennej prevádzke

Požadujeme:
- ukončené stredoškolské vzdelanie - výučný list, maturita, výhodou je SŠ technického zamerania; strojár (nie je podmienkou)
- používanie základných ručných meradiel (posuvné meradlo, mikrometer)

Ponúkame:
- stabilnú prácu na hlavný pracovný pomer v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- profesionálne zaškolenie (teoretické a praktické) vo vzdelávacom centre spoločnosti
- príjemné a čisté pracovné prostredie v dobrom kolektíve
- možnosť stravovania sa v modernej jedálni priamo v areáli spoločnosti
- zabezpečenie ochranných pracovných prostriedkov a odevov
- vykonanie lekárskej prehliadky priamo v spoločnosti

Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám Váš životopis na [email protected], prípadne nás kontajtujte na telefónnom čísle 0911 402 874 alebo na bezplatnej infolinke: 0800 800 246, kl. 3.
Oslovení budú len kandidáti, ktorí spĺňajú požiadavky klienta. Za porozumenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je priamym dodávateľom komponentov pre automobilové závody v Európe.

Požiadavky na zamestnanca

- dobrý zdravotný stav
- zodpovednosť
- svedomitosť
- chuť pracovať
- ochota učiť sa
- spoľahlivosť
- presnosť
- samostatnosť
- flexibilita

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2214037  Dátum zverejnenia: 4.7.2016