IT Test Konzultant s Nemčinou - Poradenská Spoločnosť

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý patrí k vedúcim softvérovým a poradenským spoločnostiam zaoberajúcim sa vývojom IT riešení v oblastí európskych finančných služieb, hľadáme nového člena do tímu IT Testerov!

Úspešný kandidát:
- Samostatne vedie a zodpovedá za projekty v oblasti testovania IT produktov
- Koordinuje proces testovania na strane klienta
- Pripravuje odborné funkčné testy
- Vykonáva manuálne testy
- Spúšťa a vyhodnocuje automatizované testy pomocou interných nástrojov
- Poskytuje poradenské služby pre pridelených zákazníkov a kolegov v odborných otázkach
- Komunikuje s ostatnými kolegami v rámci Slovenska ako aj v materskej firme v Nemecku
- Vedie zákazníkov počas testovacieho procesu
- Vedie proces IT business analýzy - zbiera a analyzuje požiadavky a tvorí biznis špecifikáciu v Nemeckom jazyku

Náš klient Ti ponúka
- Dlhodobé miesto v medzinárodnej spoločnosti
- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- Dynamický mladý kolektív
- Flexibilný pracovný čas
- Kurzy NJ a AJ priamo na pracovisku
- Pestrú škálu možností vzdelávania a kariérneho rastu
- Odmeňovací a prémiový systém
- Dovolenku nad rámec zákona
- Každoročne deň plateného voľna na Silvestra a sickday

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je stabilná IT spoločnosť, ktorá patrí k vedúcim softvérovým a poradenským spoločnostiam zaoberajúcim sa vývojom IT riešení v oblastí európskych finančných služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na zamestnanca:
- Vzdelanie: Stredoškolské alebo vysokoškolské v oblasti IT alebo matematiky

Kľúčové kompetencie:
- schopnosť rýchlej orientácie v technickej oblasti
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- schopnosť pracovať v tíme
- komunikatívnosť a schopnosť presadiť sa
- logické a analytické myslenie
- cieľavedomosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- precíznosť

Počítačové znalosti:
- MS Office – pokročilý
- SQL – Pokročilý
- Linux skriptovanie (shell) – pokročilý
- Windows skriptovanie – pokročilý
- XML – pokročilý

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2208757  Dátum zverejnenia: 25.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou