Výrobný manažér lakovacej linky

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám zaujímavé možnosti na uplatnenie Vašich skúsenosti z riadenia výroby a vedenia tímu v úspešnej, nadnárodnej spoločnosti v oblasti automobilového priemyslu. Hľadáme kandidáta, ktorý ma skúsenosti s riadením lakovacej linky a dokáže prevziať zodpovednosť za riadenie a rozvíjanie nezávislosti tejto linky.

Náplň práce:
- zabezpečiť kľúčové ukazovatele výkonu (KPI) a neustále zlepšovanie vo všetkých oblastiach v rámci pridelenej výrobnej prevádzky,
- zodpovednosť za riadenie tímu zmenových majstrov, plánovanie výroby a zavádzanie a realizácia zlepšovacích procesov výroby
- zodpovednosť za plnenie výrobných a kvalitatívnych ukazovateľov
- riadenie aktivít pre zlepšovanie kvality a znižovania nákladov týkajúcich sa výroby
- monitoruje aktivity údržby v zmysle zlepšovania efektívneho využívania strojových zariadení
- motivovanie, rozvoj a hodnotenie svojich podriadených
- podpora firemných projektov (napr. vývoj nových produktov)
- zodpovednosť za dodržiavanie noriem BOZP ako i noriem kvality

Požiadavky na kandidáta:
- VŠ vzdelanie technického smeru
- min.2 roky praxe z riadenia lakovacej linky
- skúsenosti s vedením kolektívu
- znalosť AJ aktívne
- výborné riadiace a organizačné schopnosti
- spoľahlivosť a schopnosť riešiť operatívne vzniknuté problémy
- orientácia na dosiahnutie výsledkov
- silné technické zázemie, samostatnosť a zodpovednosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2196058  Dátum zverejnenia: 25.9.2015