Elektrotechnický inžinier

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilinský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, slovenskú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou produktov na kľúč, obsadzujeme pozíciu elektrotechnického inžiniera. Spoločnosť ponúka kompletné riešenia pre svojich zákazníkov a má dlhodobé skúsenosti v oblasti vývoja, výroby, montáže a jej výsledný produkt smeruje do polygrafického, medicínskeho, potravinárskeho atď... Z dôvodu rozrastania spoločnosti a dlhodobým nárastom objednávok, spoločnosť rozširuje rady zamestnancov o nových profesionálov.

- Zabezpečiť a organizovať elektronickú prípravu výroby
- Tvoriť elektrotechnické schémy
- Spolupracovať na realizácii technologických zmien vo výrobe
- Komunikovať so zákazníkom pri zavádzaní zmien vo výrobe a s tým súvisiace procesy
Požadované vzdelanie, znalosti
- VŠ II. stupňa elektrotechnického zamerania
- prax 1 rok v elektrotechnickej oblasti
- AJ na komunikatívnej úrovni
- odborná spôsobilosť v elektrotechnike § 22 vyhl.č.508/2009 Z.z.
- čítanie výkresovej dokumentácie, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Eplan - znalosť programu

Ponúkame
- Stabilné a dlhodobé zázemie s perspektívou
- Slušný, profesionálny a motivačný prístup
- Možnosť podieľať sa na vývoji, alebo výrobe hotového výrobku
- Byť súčasťou kvalitnej a silnej organizácie
- Zaujímavé platové ohodnotenie
Nástup – ASAP

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výrobná spoločnosť pôsobiaca v automotive, farmaceutickom, medicínskom biznise atď...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2195856  Dátum zverejnenia: 24.7.2015