Inžinier logistiky/ konzultant

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Efektívne zabezpečenie procesu prepravy od dodávateľa k zákazníkovi
- Vyhodnocovanie efektívnosti procesu prepravy a navrhovanie opatrení na jeho zlepšenie.
- Implementácia logistických metód na zlepšenie plynutia toku materiálu
- Využitie nástrojov na efektívne spracovanie inventúry
- Identifikácia kritických miest, zavedenie nápravných a preventívnych opatrení a následná kontrola týchto procesov
- Príprava a kontrola plnenia plánov prepravy.
- Kvalitatívna podpora pri zavádzaní nových projektov za oddelenie logistiky
- Dodržiavanie požadovaných štandardov podľa ISO noriem
- Školenia manažmentu a ostatných pracovníkov v dodržiavaní a implementácii kvalitatívnych výrobných procesov

- Inovačné, dynamické a napredujúce prostredie
- Nové projekty, nové výzvy
- Zaujímavé a tvorivé prostredie
- Nadštandardné office vybavenie a príjemné kancelárske okolie
- Adekvátne platové ohodnotenie
- Neustále školenia, množstvo interných a externých vzdelávacích aktivít
- Prehľad o trendoch a vývoji v danej oblasti
- Súčasť budovania mena a značky spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu a vytvorenia si vlastného tímu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá sa venuje zavádzaniu inovatívnych riešení do priemyselných výrob prostredníctvom svojím odborníkov, hľadáme do rozširujúceho tímu inžinieringu konzultanta pre riadenie a sledovanie zásob a logistických procesov. Táto ponuka môže zaujať kandidátov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti, rovnako ako kolegov, ktorí sa stretli s nastavovaním logistiky v menšom rozsahu, ale sú ochotní sa vzdelávať a stať sa profesionálom v odbore. Hľadáme otvoreného človeka, ktorý dokáže odovzdať svoje poznatky, odprezentovať svoje návrhy a riešenia zaviesť do výroby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Skúsenosť s nastavovaním skladov, internej logistiky, materiálovým hospodárstvom
- Znalosť plánovania výroby, riadenia výroby z pohľadu logistiky, distribučná logistika
- Skúsenosti so zaškoľovaním a trénovaním ľudí sú vítané
- Znalosť výrobného prostredia, toku a procesov
- Samostatnosť, proaktivita, dynamika, schopnosť nadchnúť a presvedčiť
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Znalosť: Kanban, Milk Run, Supermarket
- AJ – pokročilý
- VŠ + 3 roky praktických skúsenosti v logistike, alebo konzultačnom odbore logistiky

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2195734  Dátum zverejnenia: 24.7.2015