Strategický nákupca - mechanické časti

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
1.7.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame príležitosť pre skúseného nákupcu so znalosťou anglického jazyka, technickým vzdelaním a ochotou cestovať v rámci Európy.

Náplň práce:
- Tvorba, obstarávanie a udržovanie tovarov čo do obsahu, kvality obratu a profitability
- Kooperácia a podpora technického oddelenia a uvádzanie nových produktov
- Vytváranie stratégie a marketingu na obstarávanie a tendre na nákup kategórii tovarov
- Implementácia stanovených stratégií nákupu
- monitoruje globálne dodávky na trh, analyzuje technické a cenové trendy
- Analýzovanie dát, zlepšenie a vyhodnocovanie záverov pre lepšie dosahovanie výsledkov predajnosti produktov a zvyšovania efektivity obstarávania a výberu dodávateľov
- Navrhovanie a vykonávanie strategických projektov a cieľov
- Zodpovednosť za profitabilitu a šetrenie
- Informovanie všetkých zúčastnených strán o stave obstarávania a nákupu
- Efektívne plánovanie dodávok, kvality, cien a procesov a ich zlepšovania
- Vytvárane a udžovanie vzťahov naprieč spoločnosťou, s dodávaťeľmi a partnermi

- VŠ - technického smeru - strojárstvo
- Anglický jazyk - aktívne
- Ďaľší jazyk je výhodou
- Minimálne 5 rokov skúseností v nákupe, obstarávaní v medzinárodnej spoločnosti
- ovládanie metodológie a know how obstarávania
- Ochota cestovať (20%)

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť, ktorá je jednotka na trhu a zaoberá sa výrobou a dodávaním výťahov a eskalátorov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pre nášho exkluzívneho klienta hľadáme strategického nákupcu, so skúsenosťami s obstarávaním, technickým vzdelaním a znalosťou anglického jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Technické vzdelanie podmienkou
- Anglický jazyk aktívne, ďalší jazyk je výhodou
- Analytické myslenie, samostatnosť, vyzretosť
- Prehľad v obstarávaní a finančného plánovania
- Schopnosť rozpoznať príležitosti, risk a využiť potenciál na 100%
- Diplomatické a negociačné schopnosti
- Schopnosť efektívneho riešenia problémov

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2194071  Dátum zverejnenia: 23.7.2015