Area sales engineer - elektrotechnický priemysel

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fix+ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, nadnárodnú spoločnosť, obsadzujeme zaujímavú pozíciu Obchodníka s elektrotechnickým zázemím pre stredné a východné Slovensko. Spoločnosť má viac ako 20 000 zamestnancov v rámci sveta, pôsobí v elektrotechnickom priemysle.

Hlavnou úlohou obchodníka nastavovať a rozvíjať obchodné príležitosti vo zverenom regióne. Kandidát je zodpovedný za budovanie mena a značky spoločnosti, za starostlivosť o stálych zákazníkov, ale realizovať sa bude aj v akvizíciách nových klientov.

- Aktívne vyhľadávanie potenciálnych obchodných príležitostí, sledovanie trhu a konkurencieschopnosti
- Zodpovednosť za rozvíjanie a udržiavanie dobrých vzťahov so súčasnými zákazníkmi
- Organizácia a plánovanie pravidelných návštev, vedenie obchodných rokovaní, tlmočenie obchodných podmienok
- Spracovanie objednávok, individuálny prístup, príprava ponúk klientom na mieru
- Poskytovanie odborných konzultácií o produkte – musí byť kandidát, ktorý sa vyzná v elektrotechnike
- Zodpovednosť za plnenie plánov a KPI´s
- Reprezentácia značky a spoločnosti, šírenie dobrého mena
- Pravidelný reporting svojim nadriadeným, pravidelné meetingy

- Výborná možnosť sebarealizácie, mať voľné ruky, otvorený novým nápadom a víziám
- Adekvátne platové ohodnotenie
- Automobil aj na súkromné účely (tlf, ntb)
- 5 týždňov dovolenky, ročné bonusy, zľava na firemný sortiment
- HPP na dobu neurčitú, flexibilná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Nadnárodná spoločnosť podnikajúca v elektrotechnickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- VŠ/ SŠ elektrotechnického charakteru
- Minimálne 5 ročné skúsenosti na obchodnej pozícii
- Prax v elektronike min. 3 roky
- Skúsenosti z B2B z obdobného, technického prostredia
- Ochota cestovať
- Samostatnosť, spoľahlivosť
- AJ – na komunikatívnej úrovni
- Vyhláška 508/2009 – platná – veľkou výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2159223  Dátum zverejnenia: 26.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix+ bonusy