Majster - 2 zmenná výroba

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Pravenec, okres Prievidza

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, slovenskú spoločnosť so zahraničnou účasťou, obsadzujeme pozíciu zmenového majstra.

Hlavná náplň práce:

- plánovanie, riadenie a organizácia existujúcej výroby, výrobných procesov a kapacít podľa výrobného plánu
- implementovanie zlepšení a optimalizovanie využívania zdrojov, koordinácia s Lean Engineerom
- koordinovanie, vedenie, hodnotenie a motivovanie výrobného tímu
- kontrolovanie výkonnosti tímu ako aj ďalších ukazovateľov
- sledovanie efektivity výroby, zabezpečovanie technickej podpory produkcie
- riadenie technologických zmien, implementovanie nových technológií a postupov na zvyšovanie
- konkurencieschopnosti
- zodpovedanie za dodržiavanie bezpečnostných noriem ako aj noriem kvality ISO 9001, resp. ISO 14001
- spolupráca pri riešení reklamácií a prijímaní nápravných opatrení

Požiadavky na zamestnanca:

- Stredná škola s maturitou technického charakteru
- NJ/AJ veľkou výhodou – uprednostníme kandidátov s jazykom
- Prax na obdobnej pozícii aspoň 3 roky+
- PC zručnosti – pokročilý
- B – aktívny vodič
- Schopnosť čítať technické výkresy
- Skúsenosti s riadením tímu

Ponúkame:

- Stabilné a dlhodobé miesto
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Mladé, dynamické prostredie
- Nové technológie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba okien a dverí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2151161  Dátum zverejnenia: 19.6.2015