Hľadá sa šikovný obchodný zástupca!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, hľadáme obchodného zástupcu, dynamickú osobnosť s pozitívnym vzťahom k športu. Spoločnosť pôsobí v oblasti predaja zamestnaneckých benefitov.

Náplň práce:
- Vyhľadávanie a oslovovanie nových partnerov, tvorba partnerskej
siete v Bratislave
- Vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov – firiem (nie podomový predaj)
- Príprava a realizácia ponúk, cenových kalkulácií, prezentácií a ďalších informačných / propagačných aktivít podporujúce predaj
- Aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci firmy
- Efektívne riadenie obchodných príležitostí
- Reportovanie a vykazovanie svojmu nadriadenému

- Príspevok na dopravu
- Zamestnanecká karta do fitness centier
- Samostatná, kreatívna a zodpovedná práca s možnosťou sebarealizácie
- Motivujúce pracovné a platové podmienky (fix + bonus)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Umenie a kultúra

Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2001 a v regióne je významných hráčom na trhu v poskytovaní zamestnaneckých benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosti s predajom aspoň 2 roky (na pozícii obchodného zástupcu, B2B)
- Vlastné auto je podmienkou (zamestnávateľ poskytuje príspevok na dopravu)
- Nadšenie pre šport
- Stredoškolské vzdelanie
- Vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič
- Prezentačné zručnosti a výborné komunikačné schopnosti
- Kreativita, flexibilita, time manažment

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2148884  Dátum zverejnenia: 18.6.2015