Zákaznícka podpora - nemecký a anglický jazyk

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
veľmi zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať pre jednu z TOP spoločností na svete v dynamickom kolektíve s možnosťou kariérneho rastu ?

Ponúkame pracovnú príležitosť pre všetkých ktorí chcú pracovať na plný uväzok, ale aj brigádne, či už popri štúdiu alebo prekaždého kto hľadá kratší pracovný uväzok (napríklad popri práci na živnosť)

Staňte sa súčasťou nového tímu, ktorý bude podporovať zákazníkov nášho klienta a využívajte nemecký jazyk na každodennej báze.
Náplň práce:

• Písomná a telefonická komunikácia so zákazníkmi ( riešenie ich problémov, nejedná sa o aktívny predaj)
• Zodpovednosť za spokojnosť zákazníkov spoločnosti
• Pomoc zákazníkom pri zadávaní ich objednávok v systéme
• Riešenie reklamácií a nezrovnalostí v objednávkovom procese
• Práca s databázou spoločnosti
• Spolupráca s kolegami pri riešení zložitejších prípadov a navrhovanie riešení pre klientov
• Správa databázy klientov ( starostlivosť o aktualizáciu údajov)
• Podávanie informácii o spoločnosti
• Navrhovanie riešení
• Reporting

• Práca v úspešnej stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Nadštandardné benefity spoločnosti
• Možnosť kariérneho rastu
• Školenia a rozvoj zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Aktívna znalosť nemeckého jazyka (komunikácia s nemeckými, rakúskymi zákazníkmi )
• Užívateľská úroveň anglického jazyka
• Orientácia na zákazníka
• Práca s počítačom ( MS Office)
• Chuť pracovať v oblasti podpory zákazníkov
• Komunikačné zručnosti
• Príjemné vystupovanie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2119031  Dátum zverejnenia: 25.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: veľmi zaujímavé platové ohodnotenie