Brigáda HR & IT

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.06.2015
Mzdové podmienky (brutto)
3,5 EUR / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame príležitosť letnej, prípadne aj dlhšej brigády a možnosť nazbierať skúsenosti počas prázdnin v oblasti HR a recruitmentu pre záujemcu s IT backgroundom.

Nadobudneš pracovné skúsenosti, vyskúšaš si svoje schopnosti a získaš referencie.

Náplň práce:

- Vyhľadávanie uchádzačov o zamestnanie v oblasti IT podľa vopred stanovených kritérií
- Práca s firemnou a externými databázami
- Spracovanie údajov o kandidátoch
- Organizácia pohovorov s uchádzačmi
- Telefonická komunikácia s kandidátmi
- Testovanie ich jazykových znalostí
- Overovanie ich IT znalostí
- Administratíva

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT je PODMIENKA

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívna znalosť anglického jazyka - nutná
- znalosti a orientácia v IT je NEVYHNUTNÁ PODMIENKA
- brigáda ideálne pre študenta/-ku VŠ IT zamerania
- MS Office
- aktívny prístup k práci
- komunikatívnosť a ochota telefonovať s kandidátmi je nevyhnutná podmienka
- možnosť nástupu cca. 15.6.2015, prípadne podľa dohody
- pracovať ideálne každý pracovný deň 4 hodiny, ideálne od 8:00 - 12:00 - dohoda možná

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2118816  Dátum zverejnenia: 25.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5 EUR / hodina