HR koordinátor, Trnava

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
25.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR / hod. s plánovaným nárastom v prípade spokojnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím potrebuje spoľahlivú posilu! Ak sa chceš stať súčasťou najväčšej personálnej agentúry na svete, baví ťa vyhľadávanie kandidátov, vedenie pohovorov a následná starostlivosť o prijatých zamestnancov u nášho klienta, prihlás sa! Naša divízia, ktorá sa špecializuje na obsadzovanie pozícií a poskytovanie HR servisu v sektore automotive hľadá posilu formou Dohody o vykonaní práce alebo na Živnostenský list v rozsahu 30 - 40 hod. / týžden.

• Vyhľadávanie vhodných uchádzačov z výrobného sektoru
• Inzercia pozícií na pracovných portáloch
• Vedenie osobných pohovorov a spracovanie výstupov po pohovor
• Administratíva nástupu nových zamestnancov
• Sprevádzanie nových zamestnancov pri nástupe
• Komplexná starostlivosť o pridelených zamestnancov: konzultácie, sledovanie dochádzok, distribúcia výplatných pások, pracovného oblečenia, atp.
• Spolupráca s externými dodávateľmi, napríklad ubytovňami
• Starostlivosť o spokojnosť klienta našej spoločnosti
• Reporting
• Spolupráca s kolegami na ostatných oddeleniach a pobočkách
• Participácia na rôznych projektoch podľa potreby

• príležitosť v najväčšej personálnej spoločnosti
• možnosť rastu
• mladý a dynamický kolektív
• team-buildingové aktivity
• školenia
* notebook
* mobil

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Medzinárodná personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Anglický jazyk - aktívne výhodou, nie podmienkou
* vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič !
* PC: práca s MS Office
* Skúsenosť s vyhľadávaním kandidátov, vedením pohovorov, prípadne HR administratívou je výhodou
* Orientácia na zákazníka
* Komunikačné zručnosti
* Proaktivita a samostatnosť
* Kreativita
* Schopnosť multitaskingu
* Tímový hráč

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2112856  Dátum zverejnenia: 18.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR / hod. s plánovaným nárastom v prípade spokojnosti