Si študentom VŠ, alebo si práve zmaturoval a hľadáš možnosť zárobku? Ponúkame prácu na leto vo výrobe s príspevkom na cestovné, dochádzku a iné.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Priemyselný park Kechnec, Košice
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej automobilovej spoločnosti, ktorá na trhu pôsobí od roku 2009.

JEDNODUCHÝ OPIS PRACOVNEJ NÁPLNE:
- výroba elektronických komponentov,
- výroba škrtiacích klapiek, vstrekovačov,
- práca na linkách a strojoch, nejedná sa o pásovú výroby,
- práca v stoji.

VÝHODY PONUKY:
- výplata vždy pravidelne na Vašom účte do 15teho dňa v mesiaci,
- mzda = základná mzda + dochádzkový bonus + príplatky nočná zmena + nadčas + príplatok za prácu cez víkendy + osobnostné ohodnotenie + príplatok za prácu vo sviatok.
- príspevok na cestovné do práce v závislosti od kilometrov,
- stravovanie = jedáleň za 1 euro/stravný lístok v hodnote 3,15€

Benefity:
Prechod do interného stavu spoločnosti.
Koordinátori sú pre Vás v spoločnosti pravidelne 2x do týždňa.
Úrazové poistenie zamestnancov iba v hodnote 1€.

ZÁKLADNÉ POŽIADAVKY:
- aspoň stredoškolské vzdelanie s výučnym listom.

Povahovo pozitívnych, tímových pracovníkov.

Práca na zmenovosť: od 6:00hod – 14:00hod; 14:00hod – 22:00hod; 22:00hod – 6:00hod.
Zmenovosť 4 zmenka: 2dni ranná, 2dni poobedná, 2dni nočná.

Miesto výkonu práce je v priemyselnom parku Kechnec.

Pozícia je bez ubytovania a preto uprednostníme kandidátov, ktorí bývajú v Košiciach a blízkom okolí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Jedná sa o medzinárodná spoločnosť zameriavajúca sa na dizajn a výrobu vysoko-technologických systémov a komponentov pre automobilový sektor, so sídlom v Taliansku. Dodáva produkty všetkým vedúcim výrobcom automobilov v Európe, Severnej a Južnej Amerike a Ázii.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automotiv - operátor výroby

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2110592  Dátum zverejnenia: 15.5.2015