Máš šikovné ruky? Zarábaj až 590 EUR! - Stará Ľubovňa - šitie autopoťahov

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Kežmarok, okres Sabinov, okres Stará Ľubovňa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE:

- strojové šitie autopoťahov priamo v STAREJ ĽUBOVNI
- práca na 2 zmeny

- práca v stoji
- hlavný pracovný pomer (pracovná zmluva)
- mzda:
počas zácviku (1. mesiac) - 480 € / mesiac
po zácviku - 530 € / mesiac
po 3 mesiacoch - 590 € / mesiac

v závislosti od kvality a výkonu je možné zarábať aj viac!!!

INÉ VÝHODY:
- príjemné pracovné prostredie
- strava zabezpečená
- dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- rôzne bonusy a príplatky
- PODNIKOVÝ AUTOBUS zo smeru LIPANY! za zvýhodnené cestovné

Registrujte sa priamou reakciou na tento inzerát alebo nám zašlite životopis e-mailom na [email protected], do predmetu správy uveďte OPERATOR(KA) STARA LUBOVNA

Na pohovor budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí spĺňajú podmienky. Ďakujeme za pochopenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- hľadáme šikovných ľudí so stredoškolským vzdelaním (minimálne výučný list), prax je výhodou, ale nie podmienkou - ZAŠKOLÍME!

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2105908  Dátum zverejnenia: 27.8.2015