Referent pre plánovanie nových projektov

Talent Solutions - ADECCO

Martin, okres Bytča, okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
980 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce
Martin

Spoločnosť Adecco Slovakia, s.r.o. hľadá šikovných a zručných kandidátov na pracovné miesto Referent pre plánovanie nových projektov v Martine.
Zaujímavá príležitosť pre mechanikov, strojárov pracovať v medzinárodnej spoločnosti, ktorá vyrába komponenty pre prevodovky a podvozky.

Náplň práce:
- návrh a plánovanie nových produktov
- zapracovanie zmien a dopytov
- schvaľovanie výkresov polotovarov
- riešenie reklamácií s dodávateľmi
- starostlivosť o sériovú technológiu, návrh technológie a náradia
- príprava technických zadaní a dokumentácie pre obstaranie výrobných zariadení, vyhodnocovanie ponúk
- vystavovanie procesnej dokumentácie (výrobné a nastavovacie plány, pracovné postupy uvoľnenia)
- projektová dokumentácia

Ponúkame:
- trvalý pracovný pomer
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť dlhodobej spolupráce
- príjemné pracovné prostredie
- zabezpečené stravovanie
- možnosť zabezpečenia ubytovania v Martine
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- benefity vyplývajúce zo sociálneho programu spoločnosti
- miesto výkonu práce - Martin

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom jazyku na [email protected] prípadne volajte na 0911 676 528.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť, ktorá vyrába komponenty pre prevodovky a podvozky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- MS office pokročilý
- ProE
- MS Project (SAP- výhodou)

- samostatnosť, flexibilita, kreatívnosť, tímovosť, organizačné schopnosti, komunikatívnosť, vystupovanie na profesionálnej úrovni

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2095516  Dátum zverejnenia: 24.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 980 EUR/mesiac