Operátor výroby - elektrotechnik

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Piešťany
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Adecco, spol. s r.o. hľadá pre klienta v Piešťanoch pracovníkov na pozíciu operátor výroby, oprava elektronických zariadení.

Náplň práce:
- zodpovednosť za testovanie
- čistenie, oprava mechanických a elektrických výrobkov (scannery, čítačky čiarových kódov, PCB, zdroje, matičné dosky, displaye, dotykové panely a pod.)

Požiadavky:
- ukončené elektrotechnické učebné obdory (elektronik, elektoromechanik, mechanik, mechatronik, strojár a pod.)
- osvedčenie podľa vyhlášky 508/2009 Z.z. výhoda (nie podmienka)

Prax a iné zručnosti:
- základné zručnosti na počítači
- všeobecne manuálne zručnosti
- skúsenosti so systémom SAP výhodou
- základy anglického jazyka
- prax vítaná (nie je podmienkou)

Zmennosť:
- 2 zmeny

Podmienky:
- základná hodinová mzda: 3,00 Eur/hod
- stravný lístok
- práca je na začiatok na Dohodu o vykonaní práce, po zaučení prestup na Hlavný pracovný pomer!!!

Termín nástupu:
IHNEĎ

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť sa zaoberá technickeu podporou pre hardvéry, špecializuje sa na opravu, renováciu a remarketing elektronických zariadení v IT, bankovníctve a maloobchode. V súčasnosti má tri pobočky v Európe, jednu v USA – Atlante, ktorá sa stará o celý americký kontinent a podniky so zahranicnou majetkovou úcastou v Indii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechický

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na zmeny
- serióznosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2093790  Dátum zverejnenia: 23.4.2015