Junior Recruitment Konzultant - Bratislava

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím sa opäť rozrastá! Ak sa chceš stať súčasťou najväčšej personálnej agentúry na svete, baví ťa vyhľadávanie, vedenie pohovorov a komunikácia prihlás sa! Naša divízia, ktorá sa špecializuje na obsadzovanie špecialistov v sektore obchod a logistika hľadá posily.

• Práca s databázou spoločnosti
• Vyhľadávanie vhodných uchádzačov
• Inzercia pozícii na pracovných portáloch
• Spolupráca s rôznymi združeniami, školami a inštitúciami
• Vedenie osobných pohovorov
• Spracovanie výstupov po pohovore
• Poradenstvo pre kandidátov / klientov
• Participácia na obchodných stretnutiach
• Starostlivosť o klientov a kandidátov našej spoločnosti
• Reporting
• Spolupráca s kolegami na ostatných oddeleniach, pobočkách v rámci Slovenska a zahraničia
• Participácia na rôznych projektoch podľa potreby

• 13 plat
• Motivačný bonusový systém
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
• Mladý a dynamický kolektív
• Team-buildingové aktivity
• Školenia a mnoho ďalších

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 31 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Aktívna znalosť anglického jazyka ( testovanie kandidátov, zahraničný manažment)
• Vysokoškolské vzdelanie v oblasti obchodu / logistiky, alebo 1 ročná skúsenosť s vyhľadávaním kandidátov, vedením pohovorov prípadne obchode
• Orientácia na zákazníka
• Komunikačné zručnosti
• Afinita pre obchodnú činnosť
• Kreativita
• Schopnosť multitaskingu
• Tímový hráč

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2086606  Dátum zverejnenia: 17.4.2015