Technický nákupca

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Humenné, okres Spišská Nová Ves

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme pre Vás zaujímavú príležitosť pracovať pre nadnárodnú výrobnú spoločnosť v oblasti strojárenstva, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2005 a rozširuje svoj pracovný tím o pozíciu TECHNICKÝ NÁKUPCA.
Aktívna znalosť anglického jazyka a vzdelanie v oblasti strojárstva je nevyhnutné!

Ponúkame Vám možnosť začleniť sa do tímu skúsených NÁKUPCOV.

Pracovná náplň:
- nákup materiálov podľa výkresovej dokumentácie a technickej špecifikácie
- aktívne vyhľadávanie nových dodávateľov
- zodpovednosť za nákup podľa pridelenej oblasti pôsobnosti
- plánovanie a riadenie dodávok materiálu
- hodnotenie dodávateľov

Požiadavky:
- VŠ vzdelanie technického smeru – odbor strojárstvomin. 2 ročná prax v oblasti nákupu
- aktívna znalosť anglického jazyka – slovom a písmom
- znalosť ERP systémov: Baan, SAP - výhodou
- výborne komunikačné a organizačné zručnosti
- samostatnosť a zodpovednosť

Výhody:
- práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou sebarealizácie
- zaujímavé finančné ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2082363  Dátum zverejnenia: 15.4.2015