Šitie autopoťahov - Stará Ľubovňa - až 590 EUR

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Poprad, okres Sabinov, okres Stará Ľubovňa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí so stredoškolským vzdelaním. Ponúkame serióznu a dlhodobú prácu na hlavný pracovný pomer (pracovná zmluva) v Starej Ľubovni.

NÁPLŇ PRÁCE:
- šitie autopoťahov priamo v Starej Ľubovni
- práca na 2 zmeny, práca v stoji
- hlavný pracovný pomer (pracovná zmluva)

- mzda:
počas zácviku (1. mesiac) - 480 € / mesiac
po zácviku - 530 € / mesiac
po 3 mesiacoch - 590 € / mesiac
v závislosti od kvality a výkonu je možné zarábať aj viac!!!

INÉ VÝHODY:
- príjemné pracovné prostredie
- strava zabezpečená
- dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- podniková doprava z vybraných smerov (Lipany)

Informácie o výberovom konaní

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
Registrujte sa priamou reakciou na tento inzerát alebo nám zašlite životopis e-mailom na [email protected], do predmetu správy uveďte OPERATOR(KA) STARA LUBOVNA

Na pohovor budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí spĺňajú podmienky. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výroba, automotive

- manuálna zručnosť
- skúsenosť so strojovým šitím výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2069086  Dátum zverejnenia: 1.4.2015