Lean špecialista

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Poprad

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak v súčasnosti už máte skúsenosti v oblasti štíhlej výroby a vedenia projektov/tréningov vo výrobe, riadením technologických postupov a zároveň hľadáte samostatnosť s možnosťou aktívne prispievať k tvorbe nových technológií a rozvíjať svoju kariéru, máme pre Vás zaujímavú ponuku práce.

Pracovná náplň:
- zodpovedá za implementáciu Lean kultúry na všetkých organizačných úrovniach
- vedie a podporuje proces vykonávania a udržiavania Kaizen v spoločnosti
- zodpovedá za uplatňovanie postupov pre kontinuálne zlepšovanie cieľov
- podporuje proces založenia a dosiahnutia politiky rozmiestnenia pracovných síl organizácie
- zúčastňuje sa na mesačných hodnoteniach

Požiadavky:
- VŠ vzdelanie technického smeru – elektrotechnické, strojárske
- predchádzajúca skúsenosť v oblasti štíhlej výroby a neustáleho zlepšovania - Lean manufacturing, 5S, Kaizen, 6 Sigma, TPM, SMED
- znalosť AJ aktívne, NJ výhodou
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- analytický spôsob myslenia a silná motivácia
- samostatnosť, rozhodnosť, flexibilita a tímový hráč

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2064563  Dátum zverejnenia: 27.3.2015