C# .NET vývojár - Bratislava, Košice, Ružomberok

Talent Solutions - ADECCO

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom je silná medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti vývoja a údržby kľúčových informačných systémov a strategických podnikových aplikácií, pôsobiaca vo viacerých mestách Slovenska. Práve teraz hľadáme C# .NET developera, ktorý sa bude podieľať na tvorbe a implementácií informačných systémov v renomovaných finančných inštitúciách.

PRACOVNÁ NÁPLŇ:
- vývoj a implementácia finančných informačných systémov pre renomované domáce a zahraničné bankové inštitúcie
- vývoj a implementácia nových modulov a funkcionalít core-banking systémov
- prispôsobenie a nastavenie systémov podľa požiadaviek zákazníka
- aktualizácia systémov z dôvodu legislatívnych zmien (lokálne - národné, globálne - európske)
- tvorba analýz, návrhov riešení a rozširovanie existujúcich riešení
- strategický rozvoj systémov, ich technologická a architektonická modernizácia
- zabezpečenie podpory počas akceptačných testov zákazníka
- zabezpečenie technickej podpory reálnej prevádzky systémov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

POŽIADAVKY:
- 2+ roky skúseností s programovaním v C# na platforme .NET
- znalosť SQL (výhodou znalosť Oracle)
- schopnosť pracovať v tíme, zodpovedný prístup
- kreatívne analytické a logické myslenie
- slovenský alebo český jazyk je nutnosťou, angličtina alebo nemčina výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2050305  Dátum zverejnenia: 17.3.2015